Memories Of Loneliness Indir

Memories Of Loneliness Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Memories Of Loneliness 27 Eylül 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Kızını arayan bir annesin ama garip şeyler oluyor, onu bulmak için burayı dolaş ve neler olduğunu öğren… Kızını bulmak için ihtiyacın olan küçük bir birinci şahıs hikayesi, içinde her şey farklı seviyelerde seyrediyor ve geçiyor. Ayrıntıları keşfedin, ilerleyin ve kapıları açın. Amaç onları bulmak. Dikkat! Çok kısa bir oyun olduğu için bir depolama sistemi değil.

Yalnızlık anıları nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Memories Of Loneliness indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Memories Of Loneliness” üzerine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
  4. Memories Of Loneliness klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Yalnızlık anıları Ücretsiz indir

Memories Of Loneliness’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5, AMD Ryzen 5
  • Hatırlatma: 8 GB RAM
  • Grafik: AMD Radeon RX 5500
  • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin