Megatagmension Blanc + Neptune VS Zombies (Neptunia) Indir


Megatagmension Blanc + Neptun VS Zombies (Neptunia) Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Megatagmension Blanc + Neptun VS Zombies (Neptunia) 3 Ekim 2016'da yayınlandı

Oyun hakkında

Prestijli Gamicademi – solan bir şöhret okulu. Blanc ve arkadaşları tekrar dikkatleri üzerine çekmek için kampüste bir zombi filmi yapmaya karar verir. Gerçek zombiler tahtadan çıkana kadar sette her şey sessiz! Şimdi bu zombileri bu hack ‘n' slash ile gözaltına almalı ya da tarihe geçmelisiniz!

Ana Özellikler:

– İki kişilik bir takımla 1080p'de zombi sürüleriyle savaş ve çılgın kombinasyonları topla!
– Çok oyunculu görevleri üstlenmek için çevrimiçi çok oyunculu modda en fazla 3 arkadaşınızla takım kurun. Yeni görevler günlük olarak güncellenir!
– Plutia, Peashy, Uzume ve yeni oynanabilir karakter Tamsoft dahil olmak üzere kendi dövüş stilleriyle savaşa daha fazla karakter katılıyor!
– Neredeyse her yere yerleştirilebilen özelleştirilebilir teçhizat ve aksesuarlarla öldürmek için giyin.

Megatagmension Blanc + Neptune VS Zombies (Neptunia) ‘yı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Megatagmension Blanc + Neptune VS Zombies (Neptunia) indirme işlemi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “MegaTagmension.Blanc.Neptune.VS.Zombies.Neptuni.zip'te Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için alabileceğiniz 7-zip'e ihtiyacınız var Buraya).
 4. Megatagmension Blanc + Neptune Vs Zombies klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Megatagmension Blanc + Neptun VS Zombies (Neptunia) ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Megatagmension Blanc + Neptune VS Zombies Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe'yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: 3 GHz Intel i3 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 10.x veya OpenGL 3.3 veya 1 GB RAM ile daha iyi grafik kartı ve v4 gölgelendiriciler için destek
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Uyarı: ATI Mobility Radeon HD 5xxx, 1 GB VRAM 5000 serisi, AMD işlemci bu oyunla düzgün çalışmayabilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin