Megadimension Neptunia VIIR Indir (Incl. ALL DLC’s)

Megadimension Neptunia VIIR Doğrudan bağlantı ile önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Megadimension Neptunia VIIR 22 Ekim 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

HTC Vive ve Oculus Rift uyumludur, ancak oyunu oynamak için bir VR başlığı gerekmez. VR oyunu, VR kontrol cihazlarını desteklemez. Megadimension Neptunia ™ VII’nin 2016’dan bu geliştirilmiş versiyonu, yeni bir motor, revize edilmiş bir savaş sistemi ve tamamen yeni bir VR deneyimi sayesinde daha yumuşak grafikler sunar. Şimdi sizin ve boyutlarınız birbirine bağlı! Gamindustri Tanrıçalarının her biri ile tanışın, konuşmalarını dinleyin ve Tanrıçaların size tepkisini izleyin! StoryGamindustri – birkaç boyutun birleşiminde oturan bir dünya. Bunlardan sıfır boyut, çöküşün eşiğinde bir dünya vardı. Zero Dimension’ın son koruyucusu Uzume Tennouboshi, Dark CPU olarak bilinen gizemli bir kötülüğe karşı savaştı. Umutsuz yardım çığlıkları boyutları aştı ve savaşa katılmak için dünyasını terk edecek olan Planeptün’ün CPU’su Neptün’e ulaştı. Kader buluşmaları yeni bir maceranın yolunu açacaktı. Ve dünyaları kurtarıldığında, size katılacaklar! Ana Özellikler Neptün ile koordinasyon sağlayın, şimdi VR’da! – Odanızı özelleştirmek ve Neptunia serisinden karakterlerle sohbet etmek için özel VR modu ile Oyuncu Odasına girin! HTC Vive ve Oculus Rift deneyimi geliştirebilir, ancak gerekli değildir. Yeni stratejiler, yeni olanaklar ve şiddetli saldırılar – bu JRPG’deki sıra tabanlı savaş sistemi her zamankinden daha keskin! Oyuncular hareket halindeyken saldırı kombinasyonlarını seçebilir, göz kamaştırıcı özel ürünler kullanabilir ve hatta yıkıcı takım saldırıları gerçekleştirmek için takım arkadaşlarını konumlandırabilir! Savaşları Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın – Karakterlere, başka bir taktik katmanı ve daha da güçlü saldırılar için iki dönüşüm katmanı verilir. Görsel Olarak Çarpıcı Dünyalar – Büyüleyici dünyalar, güzel manzaralar ve çılgın diyaloglar artık daha iyi ve akıcı grafikler sağlayan yepyeni bir oyun motoruyla deneyimlenebilir!

Megadimension Neptunia VIIR’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Megadimension Neptunia VIIR indirmesi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Megadimension.Neptunia.VIIR.ALL.DLCs.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Alabilirsin Buraya).
 4. Megadimension Neptunia VIIR klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Megadimension Neptunia VIIR ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantı ile ücretsiz Megadimension Neptunia VIIR indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 32 bit, 64 bit
 • İşlemci: Intel i5 2.3 GHz veya AMD A9 2.9 GHz eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB VRAM veya daha fazlasına sahip ve Direct X 11.0 veya üstü ile uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 9 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Direct Sound Uyumlu Ses Kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.