Medieval Trader Simulator Indir


Medieval Trader Simulator Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Medieval Trader Simulator 18 Aralık 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

Boş dükkanınızdan başlayarak bir ortaçağ köyünde kendi dükkanınızı açın ve kendi başarı hikayenizi oluşturun. Hayatın diğer yönlerini yönetirken işinizi ve mağazanızı stoklu tutmalısınız. Dikkat olmak! İflas bir seçenektir.

Medieval Trader Simulator nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Medieval Trader Simulator indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Medieval Trader Simulator'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Medieval Trader Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ortaçağ ticaret simülatörü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Medieval Trader Simulator ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: i5-3570 3.4GHz 4 çekirdek
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 770 2GB veya üstü
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depo: 23 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: herhangi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin