Medal of Honor: Allied Assault Indir (GOG)

Medal of Honor: Allied Assault Doğrudan bağlantıda ücretsiz indirilebilen PC oyunu GOG. Medal of Honor: Allied Assault 21 Ocak 2002’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Medal of Honor: Allied Assault’da Omaha Sahili’nde düşmanların istila ettiği şehirlerde savaşırken, Atlantik’in kontrolünü yeniden ele geçirirken ve D-Day işgal gücünün bir parçası olarak bir sahil başı inşa ederken bir Army Ranger ekibine katılın. Onur Madalyası: Müttefik Saldırısı – Spearhead, Avrupa cephesindeki savaşın son yılını bildiriyor. Overlord Operasyonu sırasında düşman hatlarının arkasında paraşütle atlayın, Bulge Savaşı sırasında Alman saldırılarını durdurun ve çaresizce Reich Berlin’in kalbini korumaya çalışırken Alman kuvvetlerine saldırın. Onur Madalyası’nda: Müttefik Saldırı – Atılım Kuzey Afrika’daki Kasserine Geçidi Savaşı’nda bir savaşçı olarak ABD Ordusu Çavuş John Baker’a katılın, Sicilya’da Messina’nın fethi için yarışın ve sonunda Alman Ordusu’nu tarihi savaşta zorlayın İtalya’nın kalbindeki Battaglia’dan Monte’den.

Medal of Honor: Allied Assault’u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Medal of Honor: Allied Assault indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Medal.Of.Honor.Allied.Assault.Incl.DLC.zip” e tıklayın (ihtiyacınız olacak 7-zip ne alabilirsin Buraya).
 4. Medal of Honor: Allied Assault klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Bu indirme, oyunun tüm genişletmelerini içerir.

Medal of Honor: Allied Assault ücretsiz indirme

Medal of Honor: Allied Assault Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista veya daha yenisi
 • İşlemci: Pentium 4, 1.8 GHz veya eşdeğeri
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: DirectX 7 ile uyumlu G3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumlu önerilir)
 • DirectX: Sürüm 9
 • Kamp: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.