Medal Of Honor (2010) Indir

Medal Of Honor Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiştir. Medal Of Honor, 12 Ekim 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

Doğrudan Ulusal Komuta Otoritesine bağlı olarak faaliyet gösteren, görece bilinmeyen, elle seçilmiş savaşçılar birliği, bir görevin başarısız olmaması hayati önem taşıdığında seçilir. Seviye 1 operatörleridir. 2 milyondan fazla aktif asker var. Bunlardan yaklaşık 50.000’i Özel Harekat Komutanlığı’nın doğrudan kontrolü altında. Seviye 1 operatörü, en yüksek düzeyde eğitimli özel kuvvetlerin ötesinde bir seviyede çalışır. Kesin sayıları, sınıflandırılmış haldeyken, düşük yüzlüklerin arasında gezinir. Yaşarlar, nefes alırlar, hassas savaş aletleri. Güç kullanımında uzmandırlar. Yeni Medal of Honor ™, bu seçkin topluluktaki mevcut Kademe 1 operatörlerden ilham aldı ve geliştirildi. Bu savaşçıların botlarına adım atın ve eşsiz becerilerini günümüz Afganistanının en acımasız ve düşmanca koşullarında yeni bir düşmanla savaşmak için kullanın.

Bu yeni bir savaş. Yeni bir savaşçı var. 1. kademe.

 • Bugünün Savaşı: Elit Özel Kuvvetlerle, Seviye 1 operatörlerinin cerrahi taktiklerini Army Rangers’ın balyoz takımıyla birlikte kullanarak zorlu bir savaş kampanyasında savaşın.
 • Eşsiz Özgünlük: Engebeli Afgan manzarasında inanılmaz hız ve çeşitliliğe sahip yoğun hikaye, yalnızca efsanevi Onur Madalyası serisinde bulunan bir nişancı deneyimi yaratıyor.

Medal Of Honor’u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Medal Of Honor’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Medal.Of.Honor.2010.zip” seçeneğine tıklayın (bunun için alabileceğiniz 7-zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Medal Of Honor klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Not: Sizden bir seri anahtar istenirse, bu: Z7A2-JWVU-10K1-TTRI-VIUM

Medal of Honor ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Medal Of Honor indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7
 • İşlemci: Pentium D 3.0 GHz / Core 2 Duo 2.0 GHz / Athlon X2
 • Hafıza: 2 GB
 • Grafik: GeForce 7800 GT / ATI X1900
 • Grafik belleği: 256 MB

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin