Mecha Knights: Nightmare Indir (v1.0)

Mecha Knights: Nightmare Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Mecha Knights: Nightmare 30 Ağustos 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

2049’da, İkinci Soğuk Savaş’ın zirvesinde, NATO ile Rusya-Çin ittifakı arasında tam bir çatışma beliriyor. Gerginliğin ortasında, esrarengiz bir olay dünyayı kıyamet savaşına sürükler. Aniden kökeni bilinmeyen kabus gibi yaratıklar ortaya çıkar ve dünyayı korku ve kaosa sürükler. Genç bir Amerikalı pilot olan Ethan, gezegenin yüzeyinde dehşetler patlak verdiğinde tam ortasındadır. Güçlü, özelleştirilebilir bir makine olan mobil zırhında, sonsuz canavar ordularına karşı savaşması gerekiyor. Bir as pilotun gözünden tarihe bakın. 20 kampanya görevinde insanların hayatta kalması için savaşın ve NATO silahlı kuvvetlerinin bir parçası olarak çalışın. Büyük operasyonların bir parçası olun ve mobil zırhınızı yeteneklerinin sınırına kadar zorlayın. Makinenizi seçin ve destansı savaşlarda yüzlerce tuhaf yaratıkla savaşın ve makinenizi geliştirmek ve özelleştirmek için silahlar, ekipman ve kaynaklar toplayın. Düşmanı kendi şartlarınıza göre meşgul edin! Hepsini aynı anda yapabilen çok yönlü bir makine geliştirin ya da yüksek hızlı silahlardan uzun menzilli yıkıcı topları mümkün kılmak için uzmanlaştırın ya da alev makinelerine ve Doppelgatling silahlarına daha yakın olun. Çok çeşitli makineler ve silahlar arasından seçim yapın. Mobil zırhınızın 20’den fazla öğesini özelleştirin. Harçlar, hava destek modülleri veya silah soğutma sistemleri gibi benzersiz parçaları donatın.

Mecha Knights: Nightmare’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mecha Knights: Nightmare indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mecha Knights: Nightmare’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Mecha Knights: Nightmare klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mecha Knights: Kabus Ücretsiz indir

Mecha Knights’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Nightmare Free Download. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10/64
 • İşlemci: Çekirdek i7-6800K
 • Depolamak: 12 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX970 4GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin