MazM: The Phantom of the Opera Indir (v1.0.2)

MazM: The Phantom of the Opera Ücretsiz indir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. MazM: The Phantom of the Opera, 25 Mart 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Fransız gotik korku romanı “The Phantom of the Opera” (1910), STEAM için macera oyunu “MazM: The Phantom of the Opera” olarak modern izleyiciyi ziyaret ediyor! Paris Opera Binası’nı sallayan “Operadaki Hayalet” davasından yıllar sonra, bir dedektif Hayalet hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için siteyi ziyaret eder. Dipnotları toplayarak ve karakterleri araştırarak Opera Binası’nın içinde hangi sırrın saklı olduğunu öğrenin! “O her yerdedir.” “Her şeyi görebilir. Ve” “seni izliyor… Yakıcı aşk ve nefretle ilgili şok edici olayı deneyimleyin. Kendinizi 19. yüzyılın sonlarındaki Belle Époque Paris’in eşsiz estetiğine ve onun eşsiz estetiğine bırakın. İrfan’ı derinleştiren klasik müziği dinleyin Opera binasına girin ve MazM: The Phantom of the Opera tarafından daha renkli ve büyüleyici hale getirilen orijinal romanın gizemli ve ürkütücü aşk hikayesini görün!

MazM: The Phantom of the Opera’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. MazM: The Phantom of the Opera indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to MazM: The Phantom of the Opera” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. MazM: The Phantom of the Opera klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

MazM: Operadaki Hayalet Ücretsiz indir

MazM: The Phantom of the Opera Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1
 • İşlemci: 2,6 GHz Intel® Core ™ i5-750 veya 3,2 GHz AMD Phenom ™ II X4 955
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM)
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11 ses cihazı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin