Max, An Autistic Journey Indir (v1.3 & DLC)


Max, An Otistic Journey Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Max, Otistik Bir Yolculuk 19 Ağustos 2016'da yayınlandı.

Oyun hakkında

Max, an Autistic Journey, mini oyunlar, canavarlar ve en önemlisi kalplerle dolu retro tarzı, sıra tabanlı, yukarıdan aşağıya bir RPG'dir. Oğlunun otizmi hakkında oğluyla bir oyun yapan sadık bir baba olan Stéphane Cantin tarafından geliştirildi. Oyun boyunca oyuncu, Otizm Spektrum Bozukluğu (ASD) teşhisi konulurken günlük hayatla başa çıkmanın yollarını bulması gereken on yaşındaki Max'in izinden gidiyor. Birçok oyuncu kendilerine tanıdık ama yabancı bir dünya keşfedecek. Bazıları Max'in hikayesiyle çok iyi ilişkilendirilebilir. Hayatın yelpazesinin neresinde olursanız olun, Max, Otistik Bir Yolculuk, çıkmaya değer eğlenceli, yaratıcı ve bilgilendirici bir yolculuk sunuyor. Bu retro esintili rol yapma oyunu, oyunculara yalnızca benzersiz bir oyun deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda birçok insanın hiç görmediği bir dünyaya bir bakış sunar. Canavarların görselleştirilmesi fantezi olsa da, temsil ettikleri duygular ve hayal kırıklıkları birçok insan için çok gerçektir.

 • Duyguların ve korkuların korkunç tezahürleriyle yüzleşmek için akıllı silahlara ve özel yeteneklere sahip klasik sıra tabanlı dövüş sistemi
 • Seviye atlamak için hayali oyuncak savaşlarıyla ve korkularınız ve endişelerinizle yüzleşerek deneyim puanları kazanın
 • Resimli bulmacalar, yarış arabaları ve müzik yapma gibi çok sayıda mini oyun içeren temel retro RPG mekaniği
 • Hikaye geliştikçe ilham veren, eğiten ve eğlendiren benzersiz bir perspektiften sevimli deneme yanılma hikayesi
 • Fare ve klavye ve tam denetleyici desteği
 • Steam Başarımları, Bulut Kayıtları ve Steam Koleksiyon Kartları

Max, An Otistic Journey nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Max, An Autistic Journey indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Max, An Autistic Journey'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Max, An Autistic Journey klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Max, otistik bir yolculuk ücretsiz indir.

Max, An Autistic Journey'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9/OpenGL 4.1 uyumlu grafik işlemci
 • Depolamak: 400 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: 1280×768 veya daha iyi ekran

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin