Mass Effect Legendary Edition Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Mass Effect Legendary Edition Free Download PC oyunu. Mass Effect Legendary Edition 14 Mayıs 2021’de çıktı

Oyun hakkında

İnsan, insanlık ile şimdiye kadar karşılaştıkları en büyük tehdit arasında duran her şeydir. Mass Effect ™ Legendary Edition ile eleştirmenlerce beğenilen Mass Effect üçlemesinde Komutan Shepard efsanesini deneyimleyin. Temel tek oyunculu içeriği ve Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3 oyunlarından promosyon silahları, zırh ve paketler dahil 40’tan fazla DLC içerir – 4K Ultra HD için yeniden tasarlanmış ve optimize edilmiştir Kararlarınızın olay örgüsü ve sonuç üzerinde derin etkilerinin olduğu inanılmaz derecede zengin ve ayrıntılı bir evreni deneyimleyin.

Mass Effect Legendary Edition Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mass Effect Legendary Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mass Effect Legendary Edition’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Mass Effect Legendary Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Mass Effect Legendary Edition ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Mass Effect Legendary Edition’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 3570 veya AMD FX-8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GPU: NVIDIA GTX 760, AMD Radeon 7970 / R9280X GPU RAM: 2 GB video belleği
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 120 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin