Mass Effect 2 Indir


Mass Effect 2 Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Mass Effect 2 26 Ocak 2010'da yayınlandı

Oyun hakkında

Komutan Shepard'ın organik yaşamı yok etmeye çalışan istilacı Reaper'larla savaşmasından iki yıl sonra, gizemli yeni bir düşman ortaya çıktı. Bilinen uzayın kenarında, bir şey tüm insan kolonilerini sessizce ele geçirir. Şimdi Shepard, insanlığın karşı karşıya olduğu en korkunç tehdidi durdurmak için ne pahasına olursa olsun insanın hayatta kalmasına adanmış acımasız bir organizasyon olan Cerberus ile birlikte çalışmalıdır. Bu tehlikeli görevi denemek için bile Shepard galaksideki en seçkin ekibi bir araya getirmeli ve şimdiye kadar yapılmış en güçlü gemiye komuta etmelidir. O zaman bile intihar olduğunu söylüyorlar. Komutan Shepard onların yanıldığını kanıtlamak istiyor. Önceki oyunda olduğu gibi diğer karakterlere ne söylediğiniz çok önemli. Neyse ki, konuşma sistemi geliştirildi. Kamera artık dramatik, sinematik bir his yaratmak için birbirleriyle konuşurken karakterlerin etrafında dönüyor. Ek olarak, Shepard, istendiğinde konuşmayı kesebilir ve göreve yardımcı olabilecek veya engelleyebilecek durumları yeni yönlere yönlendirebilir.

Mass Effect 2'yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Mass Effect 2'yi indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mass Effect 2 – Ultimate Edition.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Mass Effect 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Mass Effect 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Mass Effect 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
 • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo veya eşdeğeri AMD CPU
 • Hafıza: Windows XP için 1 GB RAM / Windows Vista ve Windows 7 için 2 GB RAM
 • Grafik: 256 MB (Pixel Shader 3.0 desteği ile)
 • DirectX®: DirectX 9.0c Ağustos 2008 (dahil)
 • Hard disk: 15 GB
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu
 • Desteklenen yonga setleri: NVIDIA GeForce 6800 veya üstü; ATI Radeon X1600 Pro veya üstü. NVIDIA GeForce 7300, 8100, 8200, 8300, 8400 ve 9300; ATI Radeon HD3200 ve HD4350, minimum sistem gereksinimlerinin altındadır. Video ve ses kartı sürücüleriniz için güncellemeler gerekebilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin