Marvel’s Spider-Man Remastered Indir (v1.907.0.0)


Marvel's Spider-Man Remastered Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Marvel's Spider-Man Remastered 12 Ağustos 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Insomniac Games tarafından Marvel ile ortaklaşa geliştirilen Marvel's Spider-Man Remastered for PC, Nixxes Software tarafından PC için optimize edildi. Marvel'ın New York'unda büyük suçlarla ve efsanevi kötü adamlarla savaşan kıdemli bir Peter Parker'ı tanıtıyor. Aynı zamanda, kaotik kişisel hayatını ve kariyerini, omuzlarında duran Marvel'ın New York'unun kaderiyle dengelemek için mücadele ediyor. Efsanevi Marvel kötüleri Marvel'ın New York'unu tehdit ettiğinde, Peter Parker ve Spider-Man dünyaları çarpışır. Şehri ve sevdiklerini kurtarmak için ayağa kalkmalı ve daha büyük olmalı. Maskenin ardında sekiz yıl geçirdikten sonra, Peter Parker bir suçla mücadele ustasıdır. Hazırlıksız dövüş, dinamik akrobasi, akıcı kentsel hareket ve çevresel etkileşimlerle daha deneyimli bir Örümcek Adam'ın tüm gücünü hissedin. Peter Parker ve Spider-Man'in dünyaları, aksiyon dolu orijinal bir hikayede çarpışıyor. Bu yeni Örümcek Adam evreninde, Peter ve Örümcek Adam'ın hayatlarından ikonik karakterler, tanıdık karakterler benzersiz rollere yerleştirilerek yeniden tasarlandı. Büyük Elma, Marvel's Spider-Man'de hayat buluyor. Marvel ve Manhattan'ın simge yapılarının nefes kesici manzaralarını görmek için hareketli mahallelerde dolaşın. Gerçek gişe rekorları kıran aksiyonda destansı yayınlarla kötü adamları yenmek için çevreyi kullanın. Marvel's Spider-Man Remastered'ın ana hikayesinin olaylarını takiben, Peter Parker'ın Marvel's Spider-Man: The City That Never Sleeps'teki yolculuğunun devamını, ek görevler ve keşfedilecek zorluklar içeren üç hikaye bölümü deneyimleyin. Çeşitli cihazlara uyum sağlamak için çeşitli grafik kalitesi seçeneklerinin, kilitlenmemiş kare hızlarının ve performansı artıran NVIDIA DLSS ve görüntü kalitesini artıran NVIDIA DLAA dahil olmak üzere diğer teknolojilerin desteğinin keyfini çıkarın. AMD FSR 2.0 yükseltme teknolojisi de desteklenmektedir.

Marvel's Spider-Man Remastered Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Marvel's Spider-Man Remastered indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract into Marvel's Spider-Man Remastered” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Marvel's Spider-Man Remastered klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Marvel's Spider-Man Remastered Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Marvel's Spider-Man Remastered Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 950 veya AMD Radeon RX 470
 • DirectX: sürüm 12
 • Depolamak: 75 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin