Marvel’s Spider-Man Remastered Indir (v1.1014.0.0)


Marvel's Spider-Man Remastered Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Marvel's Spider-Man Remastered, 12 Ağustos 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Insomniac Games tarafından Marvel ile ortaklaşa geliştirilen Marvel's Spider-Man Remastered for PC, Nixxes Software tarafından PC için optimize edildi. Marvel's New York'ta büyük suçlarla ve efsanevi kötü adamlarla savaşan usta bir Peter Parker'ı tanıtıyor. Aynı zamanda, kaotik kişisel hayatı ve kariyeri ile Marvel'ın New York'unun omuzlarındaki kaderi arasında denge kurmaya çalışıyor. Efsanevi Marvel kötüleri Marvel'ın New York'unu tehdit ettiğinde, Peter Parker ve Spider-Man'in dünyaları çatışır. Şehri ve sevdiklerini kurtarmak için ayağa kalkmalı ve daha büyük olmalı. Maskenin arkasında sekiz yıl geçirdikten sonra, Peter Parker bir suçla mücadele ustasıdır. Doğaçlama dövüş, dinamik akrobasi, akıcı kentsel hareket ve çevresel etkileşimlerle daha deneyimli bir Örümcek Adam'ın tüm gücünü hissedin. Peter Parker ve Spider-Man'in dünyaları, aksiyon dolu orijinal bir hikayede çarpışıyor. Bu yeni Örümcek Adam evreninde, Peter ve Örümcek Adam'ın hayatlarından ikonik karakterler yeniden tasarlandı ve tanıdık karakterler benzersiz rollere büründü. Büyük Elma, Marvel's Spider-Man'de hayat buluyor. Marvel ve Manhattan simge yapılarının nefes kesen manzaraları için canlı mahallelerde dolaşın. Gerçek gişe rekorları kıran aksiyonda destansı alt etmelerle kötüleri yenmek için çevreyi kullanın. Marvel's Spider-Man Remastered'ın ana hikayesindeki olayların ardından, Peter Parker'ın Marvel's Spider-Man: The City That Never Sleeps'teki yolculuğunun devamını deneyimleyin, ek görevler ve keşfedilecek zorluklar içeren üç hikaye bölümü. Çeşitli cihazlara uyum sağlamak için çeşitli grafik kalitesi seçeneklerinin, kilidi açılmış kare hızlarının ve performansı artıran NVIDIA DLSS ve görüntü kalitesini artıran NVIDIA DLAA gibi diğer teknolojiler için desteğin keyfini çıkarın. AMD FSR 2.0 yükseltme teknolojisi de desteklenmektedir.

Marvel's Spider-Man Remastered Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Marvel's Spider-Man Remastered indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Marvel's Spider-Man Remastered'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Marvel's Spider-Man Remastered klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Marvel's Spider-Man Yeniden Düzenlendi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Marvel's Spider-Man Remastered Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-4160, 3,6 GHz veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 950 veya AMD Radeon RX 470
 • DirectX: sürüm 12
 • Depolamak: 75 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin