Marvels Spider-Man: Miles Morales Indir (v1.116.0.0)


Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ücretsiz PC Oyunu İndir doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Marvel's Spider-Man: Miles Morales, 18 Kasım 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Marvel's Spider-Man Remastered'daki olayların ardından genç Miles Morales, yeni evine uyum sağlar ve yeni Örümcek Adam olarak akıl hocası Peter Parker'ın izinden gider. Ancak şiddetli bir güç mücadelesi yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahraman büyük gücün büyük sorumluluk getirdiğini fark eder. Miles, Marvel'ın tüm New York'unu kurtarmak için Örümcek Adam kılığına girmeli ve ona sahip olmalıdır. Miles Morales, kendisini akıl hocası Peter Parker'dan ayıran patlayıcı güçleri keşfeder. Eşsiz biyo-elektrik zehirli patlama saldırılarında ve gizli gizlilik gücünün yanı sıra muhteşem akrobasi, gadget'lar ve ağ fırlatma yeteneklerinde ustalaşın. Marvel's New York'un kontrolü için sinsi bir enerji şirketi ile yüksek teknolojili bir suç ordusu arasında bir savaş çıktı. Savaşın tam ortasındaki yeni eviyle Miles, bir kahraman olmak için ne gerektiğini öğrenmeli ve büyük iyilik için neleri feda etmesi gerektiğine karar vermelidir. Miles bir aidiyet duygusu ararken, yeni, hareketli ve hareketli mahallesinin karlı sokaklarında gezinin. Özel hayatı ile suçla mücadele hayatı arasındaki çizgiler bulanıklaştıkça, kime güvenebileceğini ve gerçekten evinde olmanın nasıl bir his olduğunu keşfeder. Performansı artıran NVIDIA DLSS 3 ve NVIDIA DLSS 2, görüntü kalitesini artıran NVIDIA DLAA ve gecikmeyi azaltan NVIDIA Reflex dahil olmak üzere çeşitli cihazlara, kilitsiz çerçeve hızlarına ve diğer teknolojilere yönelik desteğe uyum sağlamak için çeşitli grafik kalitesi seçeneklerinin keyfini çıkarın. AMD FSR 2.1, Intel XeSS ve IGTI yükseltme teknolojileri de desteklenmektedir. Çeşitli kalite modlarına sahip büyüleyici ışın izlemeli yansımalar ve ışın izlemeli gölge seçenekleriyle şehrin canlandığını görün. 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 ve 48:9 çözünürlükleri dahil olmak üzere bir dizi ekran yapılandırması desteğiyle Marvel's New York'un sinematik manzaralarının keyfini çıkarın. Üçlü monitör kurulumlu 48:9 çözünürlükler, NVIDIA Surround veya AMD Eyefinity ile uyumludur. Kablolu bir USB bağlantısı üzerinden bir PlayStation DualSense™ denetleyici ile sürükleyici dokunsal geri bildirim ve dinamik tetikleme efektleri aracılığıyla Örümcek Adam olarak oynamanın nasıl bir şey olduğunu hissedin. Çeşitli özelleştirilebilir kontrol seçenekleriyle tam fare ve klavye desteğinin keyfini çıkarın.
**Uyumlu bilgisayar ve görüntüleme cihazı gerekir

Marvel's Spider-Man: Miles Morales nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Marvel's Spider-Man: Miles Morales indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Marvel's Spider-Man: Miles Morales'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Marvel's Spider-Man: Miles Morales klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ücretsiz İndir

Marvel's Spider-Man: Miles Morales'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit 1909
 • İşlemci: Intel Core i3-4160, 3,6 GHz veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 950 veya AMD Radeon RX 470
 • DirectX: sürüm 12
 • Depolamak: 75 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin