Marvel’s Guardians of the Galaxy Deluxe Edition Indir (v2022.02.11)


Marvel's Guardians of the Galaxy Deluxe Edition Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiştir. Marvel's Guardians of the Galaxy Deluxe Edition 26 Ekim 2021'de çıktı

Oyun hakkında

Marvel's Guardians of the Galaxy'nin yeni bir versiyonuyla evrende vahşi bir yolculuğa çıkın. Bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda, sen Star-Lord'sun ve cesur ama şüpheli liderliğin sayesinde, alışılmadık kahramanlardan oluşan garip bir ekibi sana katılmaya ikna ettin. Bazı aptallar (kesinlikle sen değil) bir dizi felaketli olayı harekete geçirdi ve sadece sen öngörülemeyen Muhafızları gezegenler arası bir çöküşü önleyecek kadar uzun süre bir arada tutabilirsin. Element patlatıcıları, takım dövülmeleri, jet botlu dropkick'leri kullanın, hiçbir şey sınırsız değildir. Her şeyin plana göre gittiğini düşünüyorsanız, eylemlerinizin sonuçlarının Muhafızları tetikte tutacağını garanti eden sürprizlerle dolu bir dünya sizi bekliyor. Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'nın bu orijinal hikayesinde, yolunuz galaksinin kaderi için savaşan güçlü yeni yaratıklar ve ikonik karakterlerin benzersiz yorumlarıyla kesişecek. Evrene neyden yapıldığını göstermenin zamanı geldi. Bunu yapabilirsin.Muhtemelen.

Marvel's Guardians of the Galaxy Deluxe Edition nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Marvel's Guardians of the Galaxy Deluxe Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Marvel's Guardians of the Galaxy Deluxe Edition” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Marvel's Guardians of the Galaxy Deluxe Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Marvel's Guardians of the Galaxy Deluxe Edition Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Marvel's Guardians of the Galaxy Deluxe Edition ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 10 64 bit yapı 1903
 • İşlemci: AMD Ryzen™ 5 1400 / Intel® Core™ i5-4460
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6GB / AMD Radeon™ RX 570
 • DirectX: 12. Sayı
 • Depolamak: 80 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin