Marsupilami – Hoobadventure Indir

Marsupilami – Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Hoobadventure Free Download PC oyunu. Marsupilami – Hoobadventure, 16 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Sürprizlerle dolu bir macerada Marsupilamileri daha önce hiç görmediğiniz şekilde keşfedin! Punch, Twister ve Hope, Palombia’da huzurlu bir yaşam süren üç Marsupilami’dir. Üç arkadaş kumsalda molozlarla oynayarak lanetli bir lahit açarken, yanlışlıkla tüm hayvanlara korkunç bir lanet getiren gizemli bir hayaleti serbest bırakırlar. Neyse ki onlar için Marsupilamiler bağışık. Üç kahramanımız, büyüyü savuşturmak için bir maceraya atılmalı ve hayaleti takip etmelidir.

Özellikler:

 • 3 farklı dünya.
 • 20+ seviye.
 • Daha fazla zorluk için ayarlanabilir zorluk seviyesi.
 • İyileştirilmiş grafikler, renkli bir sanat stili ve çarpıcı ortamlar.
 • Rekorları kırmak için bir krono modu.
 • Gizli seviyelerin kilidini açmak için bonusları keşfedin ve toplayın.

Marsupilami – Hoobadventure nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Marsupilami – Hoobadventure indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Marsupilami – Hoobadventure” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Marsupilami – Hoobadventure klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Marsupilami – Hoobadventure Ücretsiz indir

Marsupilami – Hoobadventure Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: macOS Büyük Sur
 • İşlemci: Intel Core i5 2.3 GHz
 • Depolamak: 8 MB RAM
 • Grafik: Intel Iris Graphics 550 (veya eşdeğeri)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin