Marchen Forest: Mylne And The Forest Gift Indir

Mrchen Forest: Mylne And The Forest Gift Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indir PC oyunu. Mrchen Forest: Mylne And The Forest Gift, 16 Mayıs 2018’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Büyülü bir eczanede yaşayan genç bir kız olan Mylne ile tamamen 3D işlenmiş mistik bir ormanda dolaşın! Bir gün, Mylne’nin usta bir eczacı olan büyükbabası, ondan bazı iksir malzemeleri bulmasını ve toplamasını ister. Orman ve ormandaki merakları bilmeye yabancı olmasa da malzeme toplama Mylne için bir ilktir ve nereden başlayacağını bilemez. Sevgili oyuncular, Mylne’i usta bir eczane yapmak sizin işiniz. Güleceksin, ağlayacaksın! Mistik orman küçük mucizelerle dolu! Balık tutma, önemsiz şeyler, eğitim ve hatta zindan keşifleri sizi bekliyor! Çok sayıda eğlenceli mini oyun içerir! Serbest dolaşım maceranız başlıyor! İksir malzemeleri toplamak için ormanın her yerine gizlenmiş çeşitli etkinlikleri tamamlayın! Kontroller basit: sadece tüm turistik yerleri kontrol edin! Trivia, balık tutma ve hatta savaşlar!? Mini oyunlar ormanın içinde bir yerde gizlidir. Birkaç mini oyunun tadını çıkarın veya sadece ana hikayeyi oynayın – nasıl oynayacağınız size kalmış! Hazırladığın iksirlerin ve yakaladığın balıklar Mylne’in odasında sergilenecek! İçinizdeki tamamlayıcıyı serbest bırakın!

Mrchen Forest: Mylne And The Forest Gift’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Fairy Tale Forest: Mylne And The Forest Gift indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Fairy Tale Forest: Mylne And The Forest Gift” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Fairy Tale Forest: Mylne And The Forest Gift klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Mrchen Forest: Mylne Ve Orman Hediye Ücretsiz İndir

Masal Ormanı’nı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Mylne And The Forest Hediye Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: windows7 +
 • İşlemci: çekirdek i5 +
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX750Ti / GTX760 +
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin