Manifold Garden Indir

Manifold Garden Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Manifold Garden 20 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Manifold Garden, fiziği ve mekanı yeniden yorumlayan bir oyundur. Yerçekimini yeniden keşfedin ve imkansız mimariden oluşan güzel bir Escher benzeri dünyayı keşfedin. Geometri kendini her yöne sonsuza kadar tekrar eder ve bir damla sizi başladığınız yere geri götürür. Bakış açınızı değiştirmek ve dünyayı yeni şekillerde görmek için yerçekimini değiştirin. Evrenin kurallarını yönetin ve bitki örtüsü ve yaşamla dolu çorak bir dünyayı yeniden kurun. Manifold Garden, Game Developers Choice Ödülleri ve BAFTA Oyun Ödülleri’nden “En İyi İlk Çıkış” da dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi. 2019’da New Yorker’ın En İyi Oyunlarından biri seçildi.

 • Akıllara durgunluk veren bulmacalarla dolu geniş ve görsel olarak çarpıcı bir dünya.
 • Yeni perspektifler elde etmek ve görünür her yüzeyde yürümek için yerçekimini değiştirin.
 • Sürekli kendini tekrar eden geniş mimari yapıları keşfedin.
 • Fotoğraf modunda çarpıcı ve güzel fotoğraflar çekin.

Manifold Garden’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Manifold Garden indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Manifold.Garden.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirecektir. Buraya).
 4. Manifold Garden klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Manifold Garden ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantı ile ücretsiz Manifold Garden indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 7, 8, 10 kazanın
 • İşlemci: Intel Core i5-750, 2,66 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Nvidia 460
 • Depo: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.