Manhunt Indir

Manhunt Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Manhunt 20 Nisan 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Cash’i öldürdün. Şimdi onu tekrar öldürmek istiyorlar. Amerika, kimsenin umursamadığı ve hiçbir şeyin gittiği, perişan, kırık pas kuşağı kasabalarıyla doludur. Carcer City’de artık hiçbir şeyin önemi yok ve geriye kalan tek şey ucuz heyecanlar. Nihai acele, spora hayat verme ve onu elinden alma gücüdür. Bu sefer James Earl Cash, spor sensin. Sana hayatını geri verdiler. Şimdi seni kovalayacaklar. Kendi paniklemiş nefesinizin sesine uyanıyorsunuz. Hayatta kalmak için koşmalı, saklanmalı ve savaşmalısınız. Yeterince uzun süre hayatta kalabilirseniz, bunu size kimin yaptığını öğrenebilirsiniz. Bu vahşi bir kan sporu.

Manhunt’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Manhunt’ı indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Manhunt.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Manhunt klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Manhunt ücretsiz indirme

Manhunt Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Yalnızca Microsoft® Windows® 2000 / XP
 • İşlemci: 1 GHz Intel Pentium III veya AMD Athlon işlemci veya eşdeğeri
 • Hafıza: 192 MB RAM
 • Grafik: 32 MB 3D kart
 • DirectX sürümü: Microsoft DirectX® 8.1
 • Hard disk: 2.3 GB sıkıştırılmamış boş sabit disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.