Maneater Indir (v431513 & ALL DLC’s)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Maneater Ücretsiz İndir PC Oyunu. Maneater 25 Mayıs 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

Denizlerin zirvesindeki avcı – korkunç bir KÖPEKBALIĞI – olarak nihai güç fantezisini yaşayın! Maneater, SİZİN köpekbalığı olduğunuz tek oyunculu bir açık dünya aksiyon RPG'sidir (ShaRkPG). Küçük bir köpekbalığı yavrusu olarak başlayarak, zorlu dünyada hayatta kalmakla ve ekosistemde yukarı çıkmakla görevlisin. Bunu yapmak için, hem insan hem de vahşi hayvanlar olmak üzere çeşitli düşmanlarla karşılaşacağınız geniş ve çeşitli bir açık dünyayı keşfedeceksiniz. Doğru kaynakları bulun ve oyuncunun köpekbalığını kendi oyun tarzına göre özelleştirmesine izin vererek, doğanın amaçladığından çok daha fazla büyüyüp gelişebilirsiniz. Bu bir nimettir, çünkü kendini parçalayan acımasız balıkçıdan intikam almak için, efsanelerin en büyük avcısı olan devasa bir köpekbalığına dönüşmelisiniz. Yemek. Keşfetmek. Geliştirmek. Chris Parnell (Rick and Morty, Saturday Night Live, 30 Rock) tarafından anlatılan ve bir realite TV şovunun arka planında geçen eksiksiz anlatımlı, hikayeye dayalı bir senaryoda oynayın. Diğer üstün yırtıcılar da dahil olmak üzere vahşi vahşi yaşamla savaşın veya şehir sarhoşlarından Sahil Muhafızlarına kadar farklı insan avcılarıyla savaşın. Köpekbalığınızı yetiştirmek için insanlarla ve vahşi yaşamla beslenin ve köpekbalığınızı birden fazla olası yolda geliştirmek için köpekbalığı avı bulun. Körfez Kıyısı koyları, tatil plajları, endüstriyel rıhtımlar, açık deniz ve daha fazlasını içeren 7 ana bölge. Tam bir gündüz/gece döngüsüyle yaşayan bir dünyayı deneyimleyin.

Maneater nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Maneater indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Maneater'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Maneater klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Maneater Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Maneater Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i5-5300u
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Intel HD5500
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin