Making Lovers After Stories Indir (v1.0)


Lovers After Stories Önceden Yüklenmiş Doğrudan Bağlantıda Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Making Lovers After Stories 26 Ağustos 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Making Lovers After Stories, Making Lovers için resmi ek hikayeleri içerir. En sevdiğiniz kızların başına gelen çılgın hikayeleri yeniden yaşayın! Aşıklar Yapmak, Japon romantik bir VN geliştiricisi olan Smee tarafından üretilen Japon tarzı bir görsel romandır.

Hikayelerden Sonra Aşıklar Yapmak Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Making Lovers After Stories indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Making Lovers After Stories” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Making Lovers After Stories klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hikayelerden Sonra Aşık Yapmak Bedava İndir

Lovers After Stories'i doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
  • İşlemci: 1.7GHz veya üstü
  • Hafıza: 1 GB bellek
  • Grafik: 1 GB VRAM

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin