MAGLAM LORD Indir

MAGLAM LORD Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiştir. MAGLAM LORD 30 Mayıs 2022’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

MAGLAM LORD, Cehennemin derinliklerinden gelen canlı bir aksiyon JRPG’sidir! Keşif, gerçek zamanlı savaş, silah yapımı ve ilişki kurma özelliklerine sahiptir. MAGLAM LORD benzersiz, beklenmedik bir kombinasyondur. Basit oyun yoluyla yüksek hızlı aksiyon savaşını deneyimleyin! Öfkeli canavarları alt et ve kendi yeni silahlarını yapmak için malzemeleri topla! – Bu sadece silahları süslemekle ilgili değil! Silahlarınızı premium efektlerle süsleyerek savaşları koordine edin! Yaptığınız silahları süsleyerek savaşları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz! Silahlarınızı süslerken, sadece savaşlar değil, aynı zamanda saldırı etkisi de daha avantajlı hale gelecek! – Macera ve “evlilik” için harika bir savaş!? Karakter draması ve tatlı aşkla dolu ürkütücü ama heyecan verici kraliyet hikayesinin tadını çıkarın!! Ana karakter yatakta uyanır ve aniden nesli tükenmekte olan bir türe ait olduğunu anlar. Yani neslin tükenmesini önlemede anahtar faktör “EVLİLİK”!? Birçok çekici ve sevgi dolu karakterle macera ve evlilik hikayesinin tadını çıkarın!

MAGLAM LORD nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. MAGLAM LORD indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “MAGLAM LORD’a Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. MAGLAM LORD klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

MAGLAM LORD Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile MAGLAM LORD ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: Intel® Core(TM) i3-4330
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT1030
 • DirectX: 12. Sayı
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Realtek Yüksek Tanımlı Ses

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin