Magicmaker Indir (v1.0.16)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Magicmaker Free Download PC oyunu. Magicmaker 22 Eylül 2014’te piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Magicmaker, her zaman olmak istediğiniz sihirbaz olabileceğiniz, sihir odaklı bir platform zindan tarayıcısıdır! Magicmaker, neredeyse her şeyi yapabilen muhteşem bir büyü yapma sistemi tarafından desteklenmektedir. Her zaman zehirli flaş lazerleri mi çekmek istediniz? Dondurucu Ateş Topları Atmak? Minyatür güneş dalgalarını ateşleyen kuleler mi inşa edeceksiniz? Veya sevimli jöle kölelerinin ordularını mı çağırıyorsunuz? Düşmanlarınızın yaşam gücünü tüketen patlayan kara delikleri vuran lazerleri ateşlemeye ne dersiniz? Bunu tamamen Magicmaker’da yapabilirsiniz. Ruhları çalan patlayan kara lazer deliklerini nasıl oluşturabilirim? Ya da başka sevimli şeyler?! Çok kolay.

 • Maceranız sırasında malzemeler bulacaksınız.
 • Her malzemenin, yaşamı soymak, duvarlardan sekerek veya nesneleri ateşe vermek gibi belirli bir etkisi vardır.
 • Büyü ve cüppe yapmak için malzemeleri birleştirin!
 • 45 farklı malzeme, çok sayıda eğlenceli etkileşime ve kombinasyona izin verir.

Magicmaker nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Magicmaker indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Magicmaker’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Magicmaker klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Magicmaker Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Magicmaker Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: Özel grafik kartı (entegre grafikleri desteklemez)
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin