Magazine Mogul Indir (v2.10)


Magazin Mogul Ücretsiz İndir PC Oyunu önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda. Moğol Dergisi 4 Eylül 2022 tarihinde yayınlandı.

Oyun hakkında

Bu dergi simülasyonunda topluluğunuzun basının gücüyle büyümesine yardımcı olun! Kendi derginizin sorumluluğunu üstlenin! Basının gücüyle dikkat çekmek ve topluluğunuzun büyümesine yardımcı olmak size kalmış! Her şey ikna edici raporlamayla başlar. Editör ekibinizle hikaye fikirleri ve bakış açıları üzerine beyin fırtınası yapın, ardından bu fikirleri baskıya getirmek için işbirlikçileri kullanın. Bilgi almak için sokaklara çıkın ve belki de yılın en ateşli mermisini yakalarsınız! Daha büyük bir tiraj, şehriniz için daha fazla tanıtım ve turizm anlamına gelir, bu nedenle yeni ve ilginç makalelerle yeni okuyucular çekin! İyi çalışmaya devam edin ve belediye başkanı şehir planlamasına yardımcı olmanız için sizi avlayabilir ve kamu projeleri, etkinlikler ve hatta hangi şirketleri şehre davet edeceğiniz konusunda size güvenebilir. Küçük bir yerel dergi büyük bir fark yaratabilir! Bir dergi patronu olmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu simülasyon oyununda küçük bir kasaba dergisi işletiyorsunuz. Şehrinizi tanıtmak için bilgi toplayın ve raporlar yazın. Town Magazine Ödülleri’nde en büyük ödülü bile kazanabilirsiniz!

Mogul dergisi nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Magazine Mogul indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Magazine Mogul’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Magazine Mogul klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dergi kralı ücretsiz indir.

Magazine Mogul’u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: Intel Atom® x7-Z8750
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 250 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin