Mafia Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Mafia Free Download PC oyunu. Mafya 28 Ağustos 2002’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Yıl 1930. Mafya ile kazara temastan sonra, taksi şoförü Tommy Angelo isteksizce organize suçlar dünyasına atılır. İlk başta Salieri ailesine düşmekten rahatsız olur, ancak çok geçmeden ödüller görmezden gelinemeyecek kadar büyük hale gelir. Kademelerde yükseldikçe maaş günleri büyüyor, ancak işler daha da kirleniyor. Tommy nihayetinde Salieris’in saygısını kazanabilir, ancak bir Made Man olursa, seçtiği yeni hayatla her zamankinden daha fazla çatışacaktır. Depresyon döneminden kalma tarihi mimari ve kültüre dayanan, 1930’ların Amerikan şehri New Heaven’ın 19 kilometrekareden fazlasını keşfedin. Otantik hikaye ve aksiyon dolu oyun

Mafia’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mafia indirildikten sonra zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mafia.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Mafia klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Mafya ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Mafya indirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8/10
 • İşlemci: 1,4 GHz veya daha hızlı
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9.0 ile uyumlu 3D grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartıUyumluluk notu: Windows 8 ve üzeri, DirectPlay gerektirir. Windows XP 64 bit desteklenmez.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.