Mafia 3 Indir

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Mafia 3 Free Download PC oyunu. Mafia Iii 6 Ekim 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Yıl 1968 ve Vietnam’da yıllarca savaştıktan sonra, Lincoln Clay şu gerçeği biliyor: Aile, doğduğunuz kişi değil, kimin için öldüğünüzdür. Şimdi New Bordeaux’daki evinde, Lincoln suçlu geçmişinden kaçmaya çalışır. Ancak vekil ailesi, siyah mafya İtalyan Mafyası tarafından ihanete uğrayıp yok edildiğinde Lincoln, eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurar ve sorumlular için askeri intikam yolunu izler. Yoğun çatışmalar, içgüdüsel göğüs göğüse dövüş, beyaz mafsallı sürüş ve sokak zekası gereklidir. Ancak doğru ekip, zor kararlar ve biraz kirli ellerle şehrin yeraltı dünyasının zirvesine çıkmak mümkün.

Mafia 3’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mafia 3 indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Mafya III’e Çıkart – Times.zip Karakterleri” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Mafia 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Mafia 3 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Mafia Iii indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: 2 GB video belleği ve NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
 • Kamp: 50 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Windows 8.1 kullanıcılarının ek Windows Update dosyalarına ihtiyacı olabilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.