Machinarium Indir (Collector’s Edition)

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Machinarium Free Download PC oyunu. Machinarium 16 Ekim 2009’da yayınlandı

Oyun hakkında

Machinarium’un son versiyonu yayında! Robot Josef’e Black Cap Brotherhood çetesi tarafından kaçırılan kız arkadaşı Berta’yı kurtarmasında yardım edin! Şimdi 12 yeni başarı, ek diller ve tam kumanda desteği ile tam ekran modunda. Machinarium, Samorost, Botanicula ve CHUCHEL’in yaratıcıları tarafından geliştirilen ödüllü bağımsız macera oyunudur. Şehrin arkasındaki hurdalığa atılan küçük bir robot geri dönmeli ve Black Cap Brotherhood ile yüzleşmeli ve robot arkadaşını kurtarmalıdır.

 • Dünya: Machinarium dünyası yalnızca çeşitli şekil ve işlevlere sahip robotlarla doldurulur. Dünyanın en ilginç yerlerinden biri, oyunun gerçekleştiği eski, paslı ve efsanevi Machinarium kasabasıdır.
 • Hikaye: Black Cap Brotherhood’daki kötü robotlardan kurtulmalı ve şehrin başını ve ayrıca robot arkadaşınızı kurtarmalısınız.
 • Bulmacalar: Birçok mantıksal bulmacayı, macera görevini, zeka oyunlarını ve mini oyunları çözeceksiniz.
 • Grafikler: Arka planlar ve karakterler 2D olarak elle çizilir ve bir saatten fazla özenle hazırlanmış animasyon vardır
 • Müzik: Güzel orijinal film müziği, Floex (Samorost2 OST) tarafından bestelenmiş ve kaydedilmiştir.
 • İletişim: Bu oyunda uzun diyaloglar bulamazsınız, karakterler basit animasyonlar ve sembollerle komik baloncuklar aracılığıyla konuşur

Machinarium’u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Machinarium indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Machinarium.Collectors.Edition.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Machinarium klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Machinarium ücretsiz indirme

Machinarium Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7/8/10
 • İşlemci: 1.8 GHz işlemci
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Hard disk: 1 GB boş alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.