Love Delivery Indir


Aşk Teslimatı Ücretsiz İndir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Love Delivery 30 Mayıs 2022’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bu oyun, bir teslimat işini tamamlarken bir ilişki kurmakla ilgilidir! Yağmurlu bir günde, kazayla uğradığınız bir kazada üç kadınla tanışıyorsunuz. Ama ona hemen aşık olamazsın. Çünkü şu an çok çöpsün. Hayal kırıklığına uğrama. İyileştiğinde, bir gün ona aşık olacaksın.

Oyun özellikleri:

1) Görünüm, vücut şekli, konuşma, stil… Becerilerinizi geliştirmeniz gerekiyor.
2) Geliştiricilerin gerçekten deneyimlediği bölümlerin çoğu dahil edilmiştir.
3) Profesyonel bir seslendirme sanatçısının zengin sesini içerir.

Love Delivery nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Love Delivery indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Aşk Teslimatında Çıkar” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Love Delivery klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Aşk teslimatı ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Love Delivery ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (64-bit)
  • İşlemci: Çift çekirdekli 2.6GHz+
  • Hafıza: 1 GB bellek
  • Grafik: nVidia GTS 450 veya daha iyisi
  • Depolamak: 512 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin