Lost Empire 2977 Indir (v1.0)


Lost Empire 2977 Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Lost Empire 2977, 11 Ocak 2023’te yayınlandı

Oyun hakkında

Bu destansı bilimkurgu destanında, yolculuğunuza eski, terk edilmiş bir uzay istasyonunda, kim olduğunuza dair hiçbir hatıranız olmadan ve sizi rahatsız eden bilinmeyen bir güçle başlıyorsunuz. Geçmişinizin gizemlerini öğrenmek için uçsuz bucaksız bir evrende seyahat etmeli, yabancı dünyaları ve uzay istasyonlarını ziyaret etmeli ve eski ihtişamınızı ve anılarınızı geri kazanmak için savaşmalısınız. Lost Empire 2977, fütüristik bir bilimkurgu evreninde geçen tek oyunculu, üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun, görevleri tamamlamak ve düşmanlarınızı yenmek için birçok farklı yol seçmenize olanak tanır. Jetpack, kısa mesafelerde uçmanızı ve yürüyerek ulaşılamayan bölgelere ulaşmanızı sağlar. Müttefiklerinizi savaşa sokun ve onları zafere taşıyın – ya da ölü düşmanlarınızı yağmalamaya odaklanırken onları savaşlarınıza gönderebilirsiniz. Müttefikler de harika muhafızlar yaparlar, onları geride bırakın ve bulundukları her alanı korurlar. Bir ordu kurmak ve düşmanlarınızı kuşatmak için güçlerinizi kullanın. Daha da iyisi, düşmanı tek bir büyük saldırıda ezmek için müttefiklerinizi ve ortaya çıkan tebaalarınızı toplayın. Ayrıca düşmanın savunmasını zayıflatmak için ortaya çıkan drone gruplarını da gönderebilirsiniz. Destansı savaşlar sizi bekliyor! Basit bir piyade askeri olarak etrafta koşmaktan bıktınız mı? Bunun yerine zırhlı bir araç kullanın. Garip dünya dışı dünyalara seyahat edin ve uzak uzay istasyonlarını ziyaret edin. Oyun boyunca ziyaret edilecek birçok gezegen var, hatta terk edilmiş gemiler ve terk edilmiş araştırma siteleri bile. Karakterinizin ırkını ve sınıfını seçin ve olmak istediğiniz karakter olarak evreni gezin. 4 ırk, 4 sınıf ve iki farklı karakter (erkek/kadın) arasından seçim yapabilirsiniz. Karakteriniz deneyim kazandıkça yeni güçlere ve yeteneklere erişin.

Lost Empire 2977 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Lost Empire 2977 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Lost Empire 2977’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Lost Empire 2977 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kayıp İmparatorluk 2977 Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Lost Empire 2977 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8/8.1, 10
 • İşlemci: Intel i5 / AMD Ryzen 5 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GT 960 veya AMD Radeon RX 480
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 25 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 16:9 veya 21:9 ekran boyutu için en uygun

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin