Little Big Adventure 2 Indir (GOG)

Little Big Adventure 2 Doğrudan bağlantılı ücretsiz GOG PC oyununu indirin. Little Big Adventure 2 31 Mayıs 1997’de yayınlandı

Oyun hakkında

Twinsen dünyayı kötü diktatör Dr. Funfrock ve artık sevgilisinin yanında dinlenebilir. Ancak ani bir fırtına, Citadel Island’ı sararak yeni bir tehdidin habercisidir. Uzaydan bir insan olan Esmer’lar gezegene indi … ama ne için? Twinsen öğrenmeli. Kötü bir tanrı olan karanlık keşiş, şimdi dünyayı yok etmeyi planlıyor. Göreviniz, insanlığı yok olmaktan kurtarmak için Esmers ordusunu yenmek ve Dark Monk’un çılgınlığını durdurmak. Olağanüstü bir yolculuğa çıkın ve iyi yazılmış bir hikaye ile açılabilir adalar ve gezegenler aracılığıyla keşifleri karıştırın. Unutulmaz karakterlerle tanışın ve Fransız besteci Phillipe Vachey’in yaptığı Little Big Adventure 2’nin büyüleyici film müziğinin tadını çıkarın.

Little Big Adventure 2’yi İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Little Big Adventure 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Little.Big.Adventure.2.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
  4. Little Big Adventure 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Little Big Adventure 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Little Big Adventure 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7
  • İşlemci: 1.8 GHz
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Depo: 1010 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.