Lionheart: Legacy Of The Crusader Indir

Lionheart: Legacy Of The Crusader Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Doğrudan Bağlantı Önceden Yüklenmiş. Lionheart: Legacy Of The Crusader 13 Ağustos 2003’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Ödüllü Black Isle Studios, benzeri olmayan destansı bir RPG’yi serbest bırakıyor. 12. yüzyılda, doğaüstü bir afet gerçekliğin dokusunu yırttı, ruhları ve sihri serbest bıraktı ve ortaçağ Dünyasını sonsuza dek değiştirdi. Bu dünyaya atılan ve hayaletler ve güç grupları tarafından kuşatılan, müttefikler bulmalı, silahlanmalı ve kaderini bulmalısın. Sıradan insanlar için sihir korkulacak bir şeydi ve şüphesiz kötü iblislerin işiydi. Kötülüğün güçlerinden korunmak isteyen Avrupa’daki insanlar hayatlarının tüm kontrolünü Engizisyon’a teslim ettiler. Bugüne kadar, Engizisyon, doğrudan veya dolaylı olarak, medeni Avrupa’nın çoğunu yönetiyor. Kafir büyücüler ve büyülü yaratıklar için amansız avlarında, Engizisyon birçoklarında korku ve hayranlık uyandırır, diğerlerinde ise küçümseme ve korku uyandırır. Şampiyonunuzu seçin – Feralkin, Sylvant, Demonkin veya Human Reinblood – ve Tapınak Şövalyeleri, Engizisyon veya Taşıyıcılarla müttefik olun. Büyü tarafından bükülmüş ve dönüştürülmüş 16. yüzyıl Avrupa’sını keşfedin ve Leonardo da Vinci ve Galileo gibi figürlerle tanışın.

 • Bozulmuş bir alternatif zaman çizelgesinde geçen orijinal bir hikaye
 • Leonardo da Vinci, Galileo ve Shakespeare gibi tarihi figürlerle tanışın
 • Tüm zamanların en büyük, çoğu zaman gözden kaçan RPG’lerinden biri

Lionheart: Legacy Of The Crusader’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Lionheart: Legacy Of The Crusader indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Lionheart: Legacy Of The Crusader” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Lionheart: Legacy Of The Crusader klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Lionheart: Legacy Of The Crusader Ücretsiz İndir

Lionheart: Legacy Of The Crusader Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya Windows Vista
 • İşlemci: 1GHz
 • Hatırlatma: 256MB RAM
 • Grafik: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı
 • Depo: 1524 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: Fare klavyesi.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin