LIGHT: Black Cat & Amnesia Girl Indir (v1.04)


LIGHT: Black Cat & Amnesia Girl Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. LIGHT: Black Cat & Amnesia Girl 14 Nisan 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

“LIGHT” macerasında, hafızasını kaybetmiş küçük bir kız için heyecan verici bir maceraya öncülük eden gizemli bir kara kedi rolünü üstleniyorsunuz. Karanlık ve ürkütücü bir fantezi dünyasında, her yerde var olan karanlık canavarlarla yüzleşirken bu dünyayı dikkatle keşfedin. Bir kedi olarak ancak bu kadarını yapabilirsiniz, bu yüzden küçük kıza çıkışa giden bulmacayı çözmesi için rehberlik etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Etrafınıza iyice bakın ve yanlış karar vermediğinden emin olun.

LIGHT: Black Cat & Amnesia Girl nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. LIGHT: Black Cat & Amnesia Girl indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “LIGHT'a Çıkart: Black Cat & Amnesia Girl”e tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. LIGHT: Black Cat & Amnesia Girl klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

LIGHT: Black Cat & Amnesia Girl Ücretsiz İndir

LIGHT: Black Cat & Amnesia Girl'ü doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencere 10
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-9400
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX1050Ti
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin