Liftoff: Micro Drones Indir (v0.5.7)


Liftoff: Micro Drones PC Oyununu önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıyla Ücretsiz İndirin. Liftoff: Micro Drones 30 Kasım 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

FPV dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin! Liftoff®: Micro Drones'da her kapalı alan heyecan verici bir hava oyun alanına dönüşür. Mikro drone sınıfına adanmış bu simülatörde keşfedin, özelleştirin ve rekabet edin. Liftoff® Drone Simulation serisinin üçüncü bölümü olan Liftoff®: Micro Drones, FPV topluluğuna bir aşk mektubu. Liftoff®: Micro Drones önceki projelerden öğrendi ve Liftoff oyunlarıyla ilgili sevdiğiniz her şeyi alıp bir sonraki seviyeye taşıyor: daha iyi grafikler, daha düşük sistem gereksinimleri, geliştirilmiş kullanıcı arabirimi ve daha az yükleme ekranı. Liftoff®: Micro Drones'un Erken Erişim sürümü, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu deneyimler sunar. İlk sürümler, tümü erişilebilir bir sanal çalışma tezgahında değiştirilebilen benzersiz bir hover drone dahil 6 çerçeve içerir. Bu erken aşamada oyun, her biri neredeyse benzersiz seviyeler gibi hissettiren bir gündüz ve gece versiyonuna sahip, tamamen benzersiz üç ortama sahiptir.

Liftoff: Micro Drones nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Liftoff: Micro Drones indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Liftoff: Micro Drones'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
  4. Liftoff: Micro Drones klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kalkış: Mikro Dronlar Ücretsiz İndirme

Liftoff'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Mikro Drones Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • Hafıza: 3 GB bellek
  • Ağ: genişbant internet bağlantısı
  • Depolamak: 15 GB kullanılabilir depolama alanı
  • Ek Yorumlar: RC verici ile oynanması tavsiye edilir. Tek ekran kurulumları önerilir. Tümleşik Intel HD Graphics önerilmez.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin