Life Is Strange: True Colors Indir

Life Is Strange: True Colours Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Life Is Strange: True Colors 9 Eylül 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Ödüllü Life is Strange’in yeni ve cesur bir dönemi, yepyeni bir oynanabilir ana karakter ve çözülmesi gereken heyecan verici bir bulmaca ile başlıyor! Alex Chen uzun zamandır “lanetini” bastırdı: Parlayan, renkli auralar olarak gördüğü başkalarının güçlü duygularını deneyimleme, özümseme ve manipüle etme doğaüstü yeteneği. Kardeşi sözde bir kazada öldüğünde, Alex gerçeği bulmak ve küçük bir kasabanın karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için kısacık güçlerini kullanmak zorundadır. Duygusal bir roller coaster macerasında kardeşinizin ölümünün ardındaki şok edici sırları keşfedin. Kaderi değiştirin ve empatinin psişik gücüyle hayatı değiştirin. Kasaba halkıyla güven inşa edin – Ryan ve Steph ile arkadaş olun veya romantizm yapın. Zor kararlar verin ve kendi geleceğinizi seçin. Haven Springs’in sokaklarında, mağazalarında ve gizli odalarında dolaşın ve unutulmaz karakterlerle tanışın. Gardırobunuzdaki 24 adede kadar kıyafetle Alex’in stilini belirleyin. mxmtoon ve Novo Amor’dan yeni parçaların yanı sıra Radiohead, Phoebe Bridgers, Gabrielle Aplin ve daha fazlası gibi kapsamlı lisanslı şarkılar

Life Is Strange: True Colors nasıl indirilir ve yüklenir

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Life Is Strange: True Colors indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Life Is Strange: True Colors” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Life Is Strange: True Colors klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Life is Strange: True Colors Ücretsiz İndir

Life Is Strange: True Colours Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


Torrent

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
 • İşlemci: AMD Phenom II X4 965, 3.40 GHz / Intel Core i5-2300, 2.80 GHz
 • Depolamak: 6 GB RAM
 • Grafik: Radeon HD 7790, 2 GB / GeForce GTX 750Ti, 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 30 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin