Life Is Strange Remastered Indir

Life Is Strange Remastered Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Life Is Strange Remastered 1 Şubat 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

BAFTA ödüllü Life is Strange’in hikayesini deneyimleyin, şimdi mocap teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş grafikler ve büyük ölçüde iyileştirilmiş animasyonlarla güzel bir şekilde yeniden düzenlendi. En iyi arkadaşı Chloe Price’ı şiddetli bir tartışmadan kurtarırken zamanı geri alabildiğini keşfeden fotoğrafçılık mezunu Max Caulfield olarak oynayın. İkili, öğrenci arkadaşı Rachel Amber’in gizemli bir şekilde ortadan kayboluşunu araştırmak ve Arcadia Körfezi’ndeki hayatın karanlık bir yüzünü ortaya çıkarmak için kısa süre sonra tekrar bir araya gelir. Bu arada Max, geçmişi değiştirmenin bazen yıkıcı bir geleceğe yol açabileceğini çabucak öğrenir.

Life Is Strange Remastered nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Life Is Strange Remastered indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Life Is Strange Remastered” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Life Is Strange Remastered klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Life is Strange Remastered Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Life Is Strange Remastered ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: AMD Phenom II X4 965, 3.2GHz / Intel Core i3-2100, 3.1GHz
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Radeon R7 360 2GB / GeForce GTX 660 2GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 42 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 720p / 30fps / Düşük ayarlar

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin