Life is Feudal: Your Own Indir (v1.3.6.0)


Life is Feodal: Your Own Free Download PC Game, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Life is Feodal: Your Own, 17 Kasım 2015’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Life is Feodal: Your Own, çekici hayatta kalma yönlerine sahip gerçek bir hardcore sanal alan RPG’sidir. 3km x 3km oyun dünyasında 64 oyuncu kapasiteli gerçek bir ortaçağ simülatörü olarak tanımlanan tüm yollar bir seçenektir. LiF:YO, kendi özel dünyanıza ev sahipliği yapma ve oyun tarzınıza göre kendi kurallarınızı belirleme yeteneği ile sizi gerçekçi bir feodal ortama sokar. Ayrıntılı bir işçilik sistemi, bir dizi bina özelliği ve harita genelinde ücretsiz terraforming var – yani dünyanın herhangi bir yerinde kendi evinizi inşa edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla takım kurun ve bir köy veya kasaba inşa edin ve topraklarınızı yağmalamak isteyen diğer oyuncuların saldırılarını savuşturun! Eşsiz savaş sistemi amaçsız ve fizik tabanlıdır; Saldırınızın yönü fare hareketine bağlıdır. Temel hareketler ve yönlendirilmiş saldırılar, özel zarar verici efektlerle ölümcül kombinasyonlar oluşturmak için birleştirilebilir. Savaş düzenleri ayrıca savaş ekibinizle işbirliği yapmanın ve savaş alanındaki durumu kontrol etmenin yeni bir yoludur. Bir oluşum içinde işbirliği ve iyi strateji, düşmana karşı üstün gelmenize yardımcı olacaktır. Karakter gelişiminiz de dahil olmak üzere her şey özelleştirilebilir ve size özeldir. Örneğin, beceri ve statü sınırı sistemi, tarzınıza mükemmel şekilde uyan bir karakter tasarlamanıza olanak tanır. Simya bile benzersizdir; Tüm tarifler her karakter için rastgele belirlenir, bu nedenle öğrenmenin tek yolu deney yapmaktır.

Life is Feodal: Your Own nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Life is Feudal: Your Own indirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Life is Feudal: Your Own” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Life is Feudal: Your Own klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hayat Feodaldir: Kendi Ücretsiz İndiriniz

Life is Feodal’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantıyla Kendi Ücretsiz İndirmeniz. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit) (SP1)
 • İşlemci: En az 2,5 GHz ile Intel® Core™ i5 veya AMD Phenom II X4
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: En az 1024 MB video RAM’li GeForce 460/Radeon HD 5850/Intel HD 4600
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin