LiEat Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan LiEat Free Download PC oyunu. LiEat 26 Şubat 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Efina çok özel bir genç kızdır. O meraklıdır. O iyimser. Yalanları fiziksel varlıklar olarak ortaya koyma gücüne sahiptir, bu da daha sonra kendi besinini oluşturur. O aynı zamanda bir ejderhadır. LiEat, bir uçurtma okçusu ile birlikte garip ve gizemli bir dünyayı dolaşan, sırlar satın alıp satan ve aynı zamanda kendisi hakkındaki gerçeği bulmaya çalışan bir serserinin klasik hikayesidir. Yol boyunca, bir gizli gizemler ağı keşfederler, çeşitli renkli karakterlerle (diğer ejderhalar dahil) karşılaşırlar ve nihayetinde onları bugün nerede ve kim olduklarına götüren geçmiş olaylara ışık tutarlar. LiEat’in destansı hikayesi üç fantastik, ısırık büyüklüğünde bölümden oluşur: Bölüm I, Efina’yı ve bakıcısını – multinom Leo – büyük bir sırrı olan küçük bir kasabayla karşılaştıklarında tanıtır. Efina, etrafındaki dünyayı yeni ve farklı bir ışık altında algılamaya ve anlamaya başlarken, çift, geceye musallat olan varlıkların efsanelerinin çocukları korkutmak için tasarlanmış hikayelerden daha fazlası olduğunu keşfeder… Bölüm II Efina ve Hal’i bulur (eskiden). Leo) bir kumarhanede büyülü ve potansiyel olarak tehlikeli bir şey hakkındaki söylentileri araştırır. Yeni atanan gardiyan Hal, kendisi ve Efina için oda ve pansiyon ayarlar – ancak başınızın üzerinde bir çatının ve uyumak için bir yatağın güvenli bir sığınak olmadığını çabucak anlarlar. LiEat’in son bölümü, Efina’yı ve yeniden adlandırılan Sid’i (Leo / Hal) usta bir hırsızın planlarını engellemek için muhteşem bir malikaneye getiriyor. Ancak büyük soygundan sonra Sid, soygunun buzdağının sadece görünen kısmı olduğunu keşfeder ve Efina, geçmişinin -ve yalanlarının- sonunda ikisini de yakalamasını izler. JRPG tutkunları tarafından uzun süredir sevilen bu popüler üçlemenin keyfini ilk kez tek bir kapsamlı pakette Steam’de çıkarmak mümkün! PLAYISM, orijinal geliştiriciyle (ve uzun süreli bir hayran tarafından özenle oluşturulmuş bir çeviriyle) işbirliği içinde sonunda LiEat’i dünyaya getirmekten gurur duyuyor!

 • Heyecan verici ve duygusal sondaj JRPG hikaye anlatımı
 • Oynatıcıyı LiEat dünyasına sorunsuz bir şekilde getiren büyüleyici atmosferik müzik. kaçırılmış
  (*Oyunun satın alınmasına OST dahildir! Yerel klasörünüzü kontrol edin.)
 • Oyun boyunca yayılan sayısız gizli eşya ve konuşma
 • Oyunun her bölümü için birden fazla başarı
 • Üç bölüm de tek pakette; DLC yok, sadece hikayenin tamamı

LiEat nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. LiEat indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “LiEat’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız var, Burada).
 4. LiEat klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndir

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz LiEat indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core 2 1.06 GHz
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: Entegre grafikler
 • Depolamak: 28 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin