Leos Fortune – HD Edition Indir

Leos Fortune – HD Edition Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Leos Fortune – HD Edition 8 Eylül 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Leo’s Fortune, altınınızı çalan kurnaz ve gizemli hırsızı avlayacağınız ödüllü bir platform macera oyunudur. Bu destansı macerada, güzelce işlenmiş seviyeler Leo’nun hikayesine hayat veriyor. Eve yeni döndüm ve tüm altınlarımın çalındığını öğrendim! Hırsız nedense altınımın parçalarını ekmek kırıntıları gibi ormana attı. Bu tuzağa rağmen yolu takip etmekten başka seçeneğim yok. Önümüzdeki ne olursa olsun, servetimi geri kazanmalıyım. “Yosunlu ormanlardan ve kurak çöllerden korsan kasabalarına ve karla kaplı dağlara kadar yemyeşil ortamlarda GEZİN. 24 seviyeli hain macerada kısır tuzaklardan sağ çıkın ve fizik tabanlı bulmacaları çözün. Altının izini takip edin ve Leo’nun çalınan mallarının ardındaki gerçeği ortaya çıkarın. Zorlu modun kilidini açmak için Leo’nun servetini tamamlayın: Özel bir ödülün kilidini açmak için ölmeden tüm oyunu yenmeye çalışın!

Leos Fortune – HD Edition’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Leos Fortune – HD Edition indirme işlemi tamamlandıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Leos.Fortune.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Leos Fortune – HD Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Leos Fortune – HD Edition ücretsiz indirme

Leos Fortune – HD Edition Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 3.0 GHz veya üzeri (tek çekirdek veya üzeri)
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Shader Model 3.0 veya üzeri 256 MB VRAM ile 5 yaşından itibaren entegre olmayan grafik kartı veya 3 yaşından itibaren entegre grafik kartı.
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Windows uyumlu klavye ve fare, isteğe bağlı Microsoft XBOX360 denetleyici veya uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.