Lemnis Gate Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olan Lemnis Gate Ücretsiz İndir PC oyunu. Lemnis Kapısı 28.09.2021’de çıktı

Oyun hakkında

Lemnis Gate, zaman atlamalı, sıra tabanlı, çok oyunculu bir savaş stratejisi FPS’dir. 25 inçlik bir zaman döngüsünde yer alan beş dönüşümlü turda, çeşitli uzay ajanlarının benzersiz becerilerinde ustalaşmaya ve zorlu, dört boyutlu savaşlarda rakibinizi zekayla alt etmeye, alt etmeye ve manevra yapmaya davetlisiniz. Lemnis Kapısı’ndaki oyunlar zaman döngüleri içinde gerçekleşir. Bir düşmanı havaya uçurmak, ajanınızı manevra yapmak veya bir sonraki hamlenizi hazırlamak olsun, eyleminizi tamamlamak için 25 saniyeniz var. Tüm oyuncular sırasını aldıktan sonra, sonraki 25 saniyelik tur başlar. Şimdi olacakları kurarken olanlarla yüzleşeceksin. Beş turdan her biri, geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek yakınsadıkça zaman çizelgesini değiştirme şansınızdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli karakterlerle nasıl oynayacağınız size kalmış. Düşmanınızın yoluna zararlı zehirli atıklar koyun, mükemmel atışı yapmak için zamanı yavaşlatın veya gelecekteki size yardımcı olmak için koruyucu mermiler kullanın. Her ajanın, savaş alanında çok önemli olduğunu kanıtlayan kendine özgü ekipmanı ve özel becerileri vardır. Tamamen tek bir şeyden oluşan ekibe hoş geldiniz: siz. Lemnis Gate’in yenilikçi otomatik işbirliği işleviyle, tarafınızdaki her üyeye komuta edersiniz. Otomatik işbirliği, size beş uzay ajanı üzerinde tam kontrol sağlar ve iki rakibin yoğun on karakterlik maçlarda rekabet etmesine izin verir. Gerçek bir tek kişilik ordu olun. İlk andan son saniyeye kadar Lemnis Kapısı’nda her şey olabilir. Her tur, yenilmez yeni bir strateji uygulamak veya kendinizi önceki bir hatadan kurtarmak için yeni bir şanstır. Kendinizle çalışarak düşmanların rotalarını tahmin edin, düşman hatlarına sızın ve çok katmanlı oyun planları geliştirin. Hem zamanın içinde hem de dışında deney yapın ve nedensellik konusunda yaratıcı olun.

Lemnis Gate nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Lemnis Gate indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Lemnis Gate’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Lemnis Gate klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Lemnis Kapısı Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Lemnis Gate indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1 +) / 8.1 / 10 64 bit
 • İşlemci: Intel i5-4590 / AMD FX-8350
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 970 / AMD RX480
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 35 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin