LEGO The Lord of the Rings Indir


LEGO The Lord of the Rings Ücretsiz indirme PC oyununu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiştir. LEGO The Lord of the Rings 27 Kasım 2012'de yayınlandı

Oyun hakkında

Yüzüklerin Efendisi film üçlemesine dayanan LEGO Yüzüklerin Efendisi, Yüzüklerin Efendisi'nin orijinal hikâyelerini takip ediyor: Yüzüklerin Efendisi, Yüzüklerin Efendisi: İki Kule ve Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü, oyunculara liderlik ediyor epik hikaye olayları mizah ve LEGO oyununun sonsuz çeşitliliği ile yeniden keşfedildi. Frodo, her şeyi tehdit eden ve huzur dolu evini terk etmek zorunda kalan eski bir sihirli yüzüğü yok etmek gibi tehlikeli bir işe sahiptir. Ancak yüzük bulunmak istiyor ve yok edilebileceği tek yer olan Hüküm Dağı'na giden yol tehlikeli ve orklarla ve kötü şeylerle dolu olacak. Frodo'ya yardım etmek için bir topluluk oluşturuldu – Korucu Agorn, Büyücü Gandalf, Elf Legolas, Cüce Gimli, Gondor'dan Boromir ve Frodo'nun hobbit arkadaşları Sam, Merry ve Pippin. Harikaları keşfederken, zamansız bulmacaları çözerken ve yüzüğü yok etmek için sonsuz düşmanların üstesinden gelirken efsaneyi LEGO mini figürleriyle yeniden yaşayın.

Ana Özellikler:

 • Orta Dünya'nın açık dünyasını keşfedin ve orklar, Uruk-hai, Balrog, Witch King ve diğer korkunç yaratıklarla destansı savaşlar yaşayın.
 • Palantirin veya görme taşının (“uzağa bakan biri”) gücünü kullanın ve hikayeler arasında atlayın.
 • LEGO'yu Deneyim Yüzüklerin Efendisi'nin kahramanları yepyeni bir şekilde hayat buluyor. Mini incir karakterleri filmlerden diyalog sağlar.
 • Orta Dünya'nın en değerli metali olan mithril ile demirhanede yeni eşyaları toplayın, birleştirin ve dövün.
 • Frodo, Aragorn, Gandalf ve diğerleri dahil olmak üzere 80'den fazla oynanabilir karakteri keşfedin ve kilidini açın.
 • Eearendil'in ışığı, elf halatı, kılıçlar ve yaylar dahil olmak üzere çeşitli silahları ve büyülü eşyaları toplayın ve kullanın.
 • Kolay bir oyuna girip çıkma seçeneğiyle aileniz ve arkadaşlarınızla oynayın.

LEGO The Lord of the Rings'i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. LEGO Yüzüklerin Efendisi indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “LEGO'ya Çıkart. Yüzüklerin Efendisi. Zip” seçeneğini tıklayın. (Bunu yapmak için, sahip olabileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. LEGO The Lord of the Rings klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

LEGO Yüzüklerin Efendisi Ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile LEGO The Lord of the Rings'i ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
 • İşlemci: 1,4 GHz işlemci veya daha hızlı
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Entegre grafikler iyi olmalı
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin