LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues Indir


LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues, 18 Şubat 2010'da yayınlandı

Oyun hakkında

LEGO Indy şimdiye kadarki en büyük macerasına geri döndü. Orijinal maceralardan yepyeni seviyeler ve Kristal Kafatası Krallığı'ndan en sevdiğin yeni anlar da dahil olmak üzere dört filmin tamamında savaşın … ya da gerçek LEGO® tarzında yaratıcı olun ve arkadaşlarınızla oynamak için kendi seviyelerinizi oluşturun!

 • İki oyuncu için açılan ve çıkarılabilen bölünmüş ekran dahil yeni modlarla, arkadaşlarınız ve ailenizle daha önce hiç olmadığı gibi oynayabilirsiniz.
 • İlk defa kendi seviyelerinizi oluşturun ve bunları arkadaşlarınızla oynayın!
 • Gelmiş geçmiş en büyük LEGO ortamlarında yeni araçlar, karakterler ve beceriler!
 • Düşmanlarla savaşmak için çeşitli yerel silahlar kullanın (örneğin sandalyeler, silahlar, kılıçlar, şişeler).
 • Kötüler ve yardımcı karakterler dahil 60'tan fazla oynanabilir karakterin kilidini açmak için oyun içi eserleri toplayın (Marion Ravenwood, Mutt Williams, Rene Belloq, Willie Scott, Marcus Brody, Dr. Henry Jones Sr. ve Irina Spalko).
 • Tamamen yeni bir deneyim için Indy'nin ilk oyundaki üç orijinal macerasının tam bir yeniden anlatımı!
 • Kristal Kafatası Krallığı'ndaki tüm favori anlarınızı içerir

LEGO Indiana Jones 2'yi İndirin ve Yükleyin: Macera Devam Ediyor

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. LEGO Indiana Jones 2: Macera Devam Ediyor indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “LEGO.Indiana.Jones.2.The.Adventure.Continues.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın ( Bunu yapmak için alabileceğiniz 7 fermuara ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

LEGO Indiana Jones 2: Macera ücretsiz indirmeye devam ediyor

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues'u görüntülemek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya Vista
 • İşlemci: Intel P4 1.8 GHz veya AMD Athlon XP 2200+
 • Hafıza: 256 MB RAM, Vista için 512 MB
 • Grafik: 256 MB RAM veya Nvidia FX5800 ile ATI X1300
 • Hard disk: 5.0 GB

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin