Lego DC Super-Villains Indir

Lego DC Super Villains Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Lego DC Super-Villains 16 Ekim 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Kötü olmak iyidir … Evrenin gördüğü en iyi kötü adam olurken yepyeni bir DC / LEGO® macerasına çıkın. Oyuncular, oyun boyunca yaramaz tuhaflıkları açığa çıkaracak ve aksiyon dolu bir hikayede hasara yol açacak yepyeni bir süper kötü adam yaratacak ve oynayacak. Justice League, DC Universe’de açık bir dünya deneyiminde ve ortadan kayboldu. Dünyanın koruması, kendilerini Adalet Sendikası ilan eden meslektaşlarına bırakılmıştır. Dünyanın yeni, tuhaf süper kahraman özentilerinin niyetlerini ortaya çıkarmak size ve çılgın bir grup uyumsuzluğa bağlı. Ünlü DC Süper Kötüler: Joker, Harley Quinn ve Adaletsizlik Ligi’nden sayısız diğer oyuncularla birlikte oyuncular epik bir maceraya atılacaklar.

Lego DC Super Villains’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Lego DC Super Villains indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “LEGO DC Super Villains.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Lego DC Super-Villains klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Lego DC Super-Villains ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Lego DC Super-Villains’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3-4130
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Radeon R9 280X veya GTX 660 Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 16 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.