LEGO Batman: The Videogame Indir


LEGO Batman: The Video Game Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. LEGO Batman: The Video Game 29 Eylül 2008’de yayınlandı

Oyun hakkında

Arkham Asylum’daki tüm kötüler bir araya gelerek koptuğunda, yalnızca dinamik ikili Gotham Şehri’ni kurtarmak için onları ele geçirecek kadar cesur olacaktır. LEGO’nun eğlencesi, Batman’in dramı ve kombinasyonun benzersizliği, LEGO Batman: The Videogame’de komik ve heyecan verici bir macera yaşatıyor. The Joker, Penguin, Scarecrow ve daha fazlası gibi kapana kısılmış kötü adamları yakalayarak Gotham City’de inşa ederken, araba sürerken, sallanırken ve savaşırken Batman ve onun arkadaşı Robin olarak oynayın. Sonra diğer taraftan hikayeye atlayın ve Batman’in düşmanları olarak oynayın! Kullandığınız gücün tadını çıkarın ve şehirde kargaşa yaratırken Batman ile savaşın. İyiye (ya da kötüye!) Dinlenme yoktur.

LEGO Batman: The Video Game’i indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. LEGO Batman: Video Oyunu indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “LEGO.Batman.The.Video.Game.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak ve Yapabilmek Buraya).
  4. LEGO Batman: The Videogame klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

LEGO Batman: The Video Game ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile LEGO Batman: The Videogame Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows Vista® / XP
  • İşlemci: Intel® P3 1.5 GHz veya AMD Athlon ™ XP
  • Hafıza: 256 MB RAM, Windows Vista® için 512 MB RAM gerekli
  • Grafik: Shader Model 2.0 özelliğiyle 128 MB (Shader Model 3.0 önerilir)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin