Left 4 Dead Indir

Left 4 Dead Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklendi. Left 4 Dead 17 Kasım 2008’de yayınlandı

Oyun hakkında

Valve’den (Counter-Strike, Half-Life ve daha fazlasının yapımcıları), dörde kadar oyuncuyu sürünen zombilere karşı destansı bir savaşa sokan, PC ve Xbox 360 için ortak bir aksiyon korku oyunu Left 4 Dead geliyor. Yerinden edilmiş ordular ve korkunç mutasyona uğramış canavarlar. Zombi kıyametinin hemen ardından, L4D’nin hayatta kalma kooperatif modu, enfekte olmuş dört benzersiz “filmde” bir yol açmanıza ve hayatta kalanlarınızı terk edilmiş bir metropolün çatılarında, kırsal hayalet kasabalarda ve zifiri karanlık ormanlarda bir arayışınızda yönlendirmenizi sağlar. Virüslü düşmanlarla sürünen Ground Zero yok edildi. Her “film” beş büyük karttan oluşur ve takım temelli stratejilere ve hedeflere vurgu yapılarak bir ila dört insan oyuncu tarafından oynanabilir.

Left 4 Dead’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Left 4 Dead’in indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Left4DeadV1.0.2.7.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Left 4 Dead klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Left 4 Dead ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Left 4 Dead Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
 • İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz
 • Hafıza: 1 GB
 • Grafik: 128 MB, Shader Model 2.0, ATI 9600, NVidia 6600 veya daha iyisi
 • Hard disk: En az 7,5 GB boş alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.