Left 4 Dead 2 Indir (The Last Stand & ALL DLC’s)

Left 4 Dead 2 Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklendi. Left 4 Dead 2, 16 Kasım 2009’da yayınlandı

Oyun hakkında

Zombi kıyametinde geçen Left 4 Dead 2 (L4D2), ödüllü Left 4 Dead’in merakla beklenen devamı, 2008’in 1 numaralı kooperatif oyunu. Bu işbirliğine dayalı aksiyon korku FPS’si sizi ve arkadaşlarınızı ileriye götürür. Beş kapsamlı seferde Savannah’dan New Orleans’a kadar güneydeki şehirler, bataklıklar ve mezarlıklar. Geniş ve yıkıcı bir dizi klasik ve geliştirilmiş silahla donanmış dört yeni hayatta kalan kişiden biri olarak oynuyorsunuz. Ateşli silahlara ek olarak, motorlu testerelerden baltalara ve ölümcül tavalara kadar, motorlu testerelerin neden olduğu çeşitli yakın dövüş silahlarına karşı kendinizi savunma seçeneğiniz de var. Bu silahları üç korkunç ve zorlu yeni Özel Enfeksiyonluya karşı test edeceksiniz (veya Versus’taki gibi oynayacaksınız). Ayrıca beş yeni “olağandışı” olanla karşılaşacaksınız. korkunç çamurlular da dahil olmak üzere yaygın olarak enfekte.

Left 4 Dead 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Left 4 Dead 2 indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sola Çıkart 4.Tot.2.The.Last.Stand.ALL.DLCs.zip” ( Bunu yapmak için alabileceğiniz 7 fermuara ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Left 4 Dead 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Not: Oyunu ‘left4dead2.exe’ ile değil ‘launcher.exe’ ile çalıştırın.

Left 4 Dead 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Left 4 Dead 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
 • İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 128 MB ekran kartı, gölgelendirici model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 13 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.