League Manager 2023 Indir (v1.15)


League Manager 2023 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. League Manager 2023, 6 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Lig Yöneticisi 2023 geri döndü. En önemli şey kırılmamış bir kalptir. Sizin için doğru takımı bulun. Yönetim kurulunun ve taraftarların beklentilerini karşılayın ve en iyi ödülleri kazanmak için en güçlü takımları yenmenin keyfini çıkarın. Bir Süper Yıldızı işe alın veya bir Süper Yıldızı kendiniz yetiştirin. Potansiyel adaylar ve eski oyunculardan oluşan doğru kombinasyonu tamamlayarak dünyanın en iyi takımlarını tamamlayın. Takım oyunu tarzı size kalmış. Kendi stratejiniz ve Ben Pick ile zaferinizi kaydedin ve uzun süreli unutulmaz oyun günü anları yaratın. Lig, oyuncu ve şampiyon istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz. Artık bir gözetim stratejisi belirlemek için verileri kullanabilirsiniz. Belirli dönemlerde bir şampiyon dengeleme yaması oluşturulacaktır. İyi bir yönetici ancak denge yamalarını analiz ederek, strateji ve fayda sağlayarak olabilirsiniz. Oyuncunun büyümesine engel olan bir faktör eklendi. En iyi oyuncu olmak için yöneticilere ve takım yönetimine ihtiyaç vardır. Rakibin bilgilerini bilmek için sürekli olarak gözcü göndermek gerekir. Oyuncuyla müzakere aşamasında, kalabalık ayarı ve değiştirme iyileştirildi ve AI'nın gözcülük davranışı iyileştirildi. Kişisel antrenman sistemimizin rahatlığını artırdık ve arzu ettiğiniz rakiplerin sınırlarını zorlamanıza yardımcı olmak için ekstra özene potansiyel büyümeyi ekledik. Çin liglerinin sayısı 10 takımdan 17'ye yükseldi ve play-off sistemi de değiştirildi.

League Manager 2023 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. League Manager 2023 indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “League Manager 2023'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
 4. League Manager 2023 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Lig Yöneticisi 2023 Ücretsiz indirin

League Manager 2023'ü doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz veya AMD Athlon 64 X2 6000+, 3.0GHz veya üstü
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 64 MB RAM DirectX: 11 ile 3D grafik kartı
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin