Leaf Me Alone Indir


Leaf Me Alone Ücretsiz İndir PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Leaf Me Alone 29 Temmuz 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Sevimli temizlik robotu A-12'yi kontrol ederek tüm alanı temizleyin! Yapraklar, dallar ve hatta teneke kutular gibi her şeyi vakumlayın! Lütfen büyük eşyaları süpürmenin zor olduğu durumlarda taşımaya çalışın. Robotunuzu yükselterek daha verimli temizlik yapabilirsiniz. Sevimli ve havalı teçhizatlar elde edebilirsiniz! Az önce temizlediğiniz yerin temizliğini görerek gerçek bir memnuniyet elde edin! Temizlik sırasında rekabet veya baskı yoktur. Rahatlamış ve rahat hissederken temizliğin keyfini çıkarın.

Leaf Me Alone nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Leaf Me Alone indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Beni Alone'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Leaf Me Alone klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Beni Yalnız Bırak Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Leaf Me Alone'u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Pencere / 7/8/10
 • İşlemci: Intel Core i5 7400T @ 2,4 GHz (dört çekirdekli CPU)
 • Hatırlatma: 2 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX960 2 GB
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Realtek

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin