Lawless West Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Lawless West Ücretsiz İndir PC Oyunu. Lawless West, 7 Ocak 2023'te serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Başkanın kişisel emriyle, özellikle önemli ve tehlikeli durumlar için bir grup oluşturuldu. Bu grubun işlevi, yasaların pratikte uygulanmasıdır (mareşal hizmetinin prototipi). Onların lideri olarak atandınız. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki görevleri tamamlamalı, bir grubu yönetmeli, ekip üyelerinin becerilerini geliştirmeli ve strateji ve taktiklere dalmalısınız. Ekibin her üyesinin kendi uzmanlığı vardır, bütçe sınırlıdır, ancak kanunsuz batıya düzeni geri getireceksiniz!

Lawless West'i indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Lawless West indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Lawless West'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Lawless West klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Outlaw West Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Lawless West ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: 1 GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 1024MB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 350 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: sb16

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin