Lawgivers Indir (v1.9.0)

Lawgivers Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Kanun koyucular 2 Nisan 2020’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Mobil platformlarda satılan 50.000’den fazla kopya ile Lawgivers artık genişletildi ve masaüstü ekranlarına uyarlandı. Yenilikçi bir politik simülasyon oyunu geliştirmek için çok çaba harcadık. Oyuncular demoyu deneyebilir ve oyunun sponsor olmaya değer olup olmadığına karar verebilir! Lawgivers, sıra tabanlı bir siyasi simülasyon oyunudur. Bir partinin kontrolünü elinize alın ve seçimlere koşun. Seçmenlere duymak istediklerini söyleyin ve verdiğiniz sözleri tutup tutmamaya karar verin. Parlamentoya girdikten sonra önemli yasalar çıkaracak ve ülkenizin kaderini şekillendireceksiniz.

Yasa koyucular nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Hukukçular indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Yasa koyuculara Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
  4. Lawgivers klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Yasa koyucular Ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Lawgivers Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: 1.2 GHz çift çekirdekli
  • Depolamak: 3 GB RAM
  • Grafik: Intel HD Graphics 3000 veya eşdeğeri AMD / Nvidia
  • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin