Last Devil Indir (Uncensored)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Last Devil Free Download PC oyunu. Last Devil 11 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Last Devil, roguelite bir aksiyon nişancı oyunudur. İblis ırkının hayatta kalmasından ve devamından sorumlu olan, iblislerin kurtarıcısı olan son şeytanın rolünü oynuyorsunuz. Cesurca kalenizden ayrılacak ve hayatta kalmanın yolunu bulmak için savaş alanına gireceksiniz. Karakterinizin iblisleri korumasına yardımcı olmak için farklı kabileleri, kişilikleri ve fetiş özelliklerini yakalamak için alt bedeninizin özel yeteneklerini ve cazibesini kullanın.

【WASD】 Hareket
【LMB】 Normal saldırı
【RMB】 sihirli kalkan
【F】 Etkileşim / aç
【Uzay】 Sprint
【E】 Blok Becerisi (kilidi açılmalıdır)
【R】 kutsama (kilidi açılmalıdır)
【Q】 Bir bomba yerleştir

Last Devil nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Last Devil indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Last Devil” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
 4. Last Devil klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Son Şeytan Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Last Devil Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Dual veya AMD eşdeğeri
 • Hatırlatma: 1 GB RAM
 • Grafik: HD Intel grafikleri
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin